AQ Wiring Systems STG - produkcja, montaż i przygotowanie systemów wiązek elektrycznych
AQ Wiring Systems STG
AQ Wiring Systems STG

We are part of a Swedish concern with a global reach - AQ Group.

Producent wiązek elektrycznych w Polsce

AQ Wiring Systems – producent wiązek elektrycznych w Polsce. Jesteśmy wiodącą firmą w branży, specjalizującą się w produkcji wiązek przewodów. Jako polski producent wiązek, oferujemy wysokiej jakości produkty dla różnych sektorów przemysłowych. Specjalizujemy się w produkcji wiązek elektrycznych, dostarczając kompleksowe rozwiązania, od precyzyjnego projektowania po skrupulatne testowanie gotowych wyrobów. Wiązki elektryczne to nasza specjalność, a dzięki nowoczesnym technologiom i wykwalifikowanemu zespołowi, AQ Wiring Systems zapewnia produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do odkrycia, jak nasze innowacyjne rozwiązania mogą wspierać rozwój Twojego biznesu.

About company

AQ Wiring Systems Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu o globalnym zasięgu – AQ Group. Firma należy do grona światowych dostawców komponentów i systemów przeznaczonych dla wymagających klientów. Codziennie ze sprzętu, w którym wykorzystywane są nasze produkty, korzystają miliony ludzi na całym świecie.
Companies within the AQ Group offer a wide range of solutions – from component production to complete system solutions. We are currently present in sixteen countries on four continents.

790 mln EUR of Group turnover in 2023

43 factories around the world

Over 9,000 employees worldwide

2 factories in Poland - in Linowiec and Łódź

Ponad 1500 pracowników w Polsce

25 years on the market

AQ Wiring - producent wiązek kablowych

AQ Wiring, producent wiązek kablowych, specjalizuje się w oferowaniu wysokiej jakości wyrobów dla różnych sektorów przemysłowych. Nasza firma dostarcza kompleksowe rozwiązania, które obejmują projektowanie, produkcję i testowanie wiązek kablowych. Dzięki zaawansowanym technologiom i wykwalifikowanemu zespołowi, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Każdy etap produkcji, od wyboru materiałów po finalną inspekcję, jest przeprowadzany z najwyższą starannością, aby zapewnić niezawodność i trwałość naszych wyrobów. AQ Wiring to synonim jakości i innowacyjności w produkcji wiązek kablowych, dostarczając rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Czym są wiązki elektryczne?

AQ Wiring, producent wiązek kablowych, specjalizuje się w tworzeniu wiązek i produkowaniu wiązek dla różnych zastosowań. Nasz produkcyjny proces obejmuje precyzyjne projektowanie wiązek elektrycznych, aby zapewnić niezawodność w każdym detalu. Oferujemy szeroki asortyment kabli elektrycznych i przewodów elektrycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz profesjonalny zespół dba o najwyższe standardy jakości, kontrolując każdy etap produkcji. Dzięki zaawansowanym technologiom i precyzji, nasze wyroby sprawdzają się w najbardziej wymagających urządzeniach. Zapraszamy do współpracy i sprawdzenia jakości naszych produktów.

Na czym polega produkcja wiązek elektrycznych?

Produkcja wiązek elektrycznych to skomplikowany proces, zaczynający się od analizy wymagań klienta i tworzenia szczegółowych schematów w programach CAD. Następnie wybierane są odpowiednie przewody, złącza i inne komponenty, które są cięte na odpowiednie długości i przygotowywane poprzez zdejmowanie izolacji. Końcówki przewodów są lutowane lub kompresowane w złączach, a przewody układane zgodnie ze schematem i zabezpieczane osłonami. Gotowe wiązki przechodzą testy elektryczne i wytrzymałościowe oraz inspekcję wizualną, aby zapewnić ich niezawodność i zgodność z normami. Na końcu produkty są pakowane i wysyłane do klientów.

AQ PRESENCE IN STAROGARD GDAŃSKI

We are proud that the cable harnesses produced in the Starogard branch are used, among others, in agricultural and forestry machines, airport vehicles, packaging machines, energy, and even in life-saving medical equipment. We cooperate with global brands.

We are developing dynamically

Every year, in the factory in Linowiec, with the amount of cables used in production, we could circle the Earth twice

Every year, we produce almost 1.5 million pieces of cable harnesses at the factory in Linowiec

SCANIA buses in our city move thanks to our harnesses

Over 90 customers from various industries and world brands have trusted us

OUR SOCIALMEDIA:

Our values

CUSTOMER FOCUS

SIMPLICITY
ENTREPRENEURIAL BUSINESS
COST EFFICIENCY
COURAGE AND RESPECT
Nasze wartości - AQ Wiring Systems STG

Gallery

Contact

Phone number

Reception: 585 600 180
Recruitment: >607 737 927

Contact form